BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

FDN Vinç Türkiye'nin vinç kiralama sektörünün deneyimli firması olarak faaliyet göstermektedir. Vinç kiralama firması olarak başta; sepetli vinç kiralama, kule vinç kiralama, mobil vinç kiralama, hiyap vinç kiralama gibi çeşitli vinç kiralama hizmetleri veren, sektörün öncü firması olarak yer almaktayız. FDN vinç elde ettiği başarılarını, verimliliğini esas alan yönetim anlayışı, her koşul altında müşteri ve sonuç odaklı sürdürdüğü çalışmalarıyla elde etmiştir. Bu anlayış çerçevesinde verilmekte olan hizmetler, en üst düzey kalite ve standartlarla sunulmaktadır. Verdiğimiz hizmet kalitesinin başında ise uzman ve profesyonelce çalışan ekibimiz vardır. Yılların verdiği tecrübeye ek olarak iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda eğitimli olan operatörlerimiz vinç kullanma işinde ustalaşmış, aldıkları işi iyi analiz edebilen ve sonuçlarını önceden kestirebilen deneyim ve tecrübeye sahiptirler. FDN Vinç vermekte olduğu hizmetleri sınırlı bir bölgeye değil farklı çözüm ve önerileri ile İstanbul'un her bölgesinde verdiği hizmet anlayışıyla daima müşteri memnuniyetine ve güvene dayalı olarak sürdürmektedir. Sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme ve kalite standartlarına uyarak seçkin bir isme sahip olmuştur.

 

 

VİZYON

  • Sektöründe farklılıklar yaratarak girişimcilik ruhu ile kalıcı üstünlükler sağlamaktır.
  • Rekabet koşullarının getirdiği acil iş temposunun ihtiyacına uygun, hızlı tatminkar vinç kiralama çözümleri bulmak.
  • Müşterilerimizin Vinç ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek şekilde isteklerini anlamak ve zamanında doğru bir şekilde karşılamak.

MİSYON

  • Müşterilerine hızlı, ekonomik ve sürekli gelişen lojistik anlayışı ile etkin ve verimli hizmet vermek.
  • Müşterilerin beklentilerinin hedeflenen ürün veya hizmete dönüşmelerini sağlayarak kalıcı memnuniyet yaratmak.
  • Müşteriyle şeffaf bir iletişim kurmak ve müşteriye doğru bilgi akışını sağlamak.
  • Birinci sınıf iletişim ve döküm antasyon sistemi kurmak.
  • Çalışanların sürekli gelişimini sağlamak ve motivasyonunu arttırmak.
  • Topluma saygılı, çevreye duyarlı olmak ve bu prensipler doğrultusunda, sürekli gelişim sürecinde müşterilere yüksek standartlarda beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak onlar adına “değer/ fiyat” oranını arttırmak ve bunu yaparken finansal hedeflerini yakalayabilmektir.

HAKKIMIZDA

FDN Vinç Türkiye'nin vinç kiralama sektörünün deneyimli firması olarak faaliyet göstermektedir. Vinç kiralama firması olarak başta; sepetli vinç kiralama, kule vinç kiralama, mobil vinç kiralama, hiyap vinç kiralama gibi çeşitli vinç kiralama hizmetleri veren, sektörün öncü firması olarak yer almaktayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yeşilce Mahallesi

Tahsin Sokak

No: 4/2

Kağıhane/İstanbul

 

info@fdnvinc.com

+90 212 279 5929
+90 552 826 2929

© 2016 All rights reserved. By @Bilnetsis